Cerrik

DVP Elbasan/Vihen në pranga 3 shtetas dhe procedohen në gjendje të lirë 2 të tjerë, për vepra të ndryshme penale.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin B. C., 24 vjeç, pasi u kap duke drejtuar automjetin, pa leje drejtimi. Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Cërrik arrestuan shtetasit K. U., 48 vjeç dhe Sh. U., 58 vjeç, pasi dyshohet se për shkak të një konflikti …

Lexo më shumë »