Cerrik

Sherr me kaçavida, zjarrvënie dhe drejtim i mjetit në gjendje të dehur. Policia Elbasan jep njoftimin zyrtar

Specialistët për Hetimin e Kŗimeve në Komisariatin e Policisë Elbasan aŗrestuan në flagrancë shtetasin E. B., 19 vjeç, banues në Elbasan, pasi gjatë një konflikti për motive të dobëta, në lagjen “Emin Matraxhiu”, ka goditur me send të fortë (kaçavidë) shtetasin A. D., 23 vjeç, banues në Elbasan, i cili …

Lexo më shumë »