Jeto Shëndetshëm

Elbasan/Gazetarët e BBC zgjedhin Dental Class për buzëqeshje të përhershme.

Dental Class dhe doktor Besnik Sadikaj janë zgjedhur nga gazetarët e njohur të BBC për t’i dhënë një buzëqeshje mediatike jashtëzakonisht tërheqëse dhe të besueshme. Gazetarët e BBC nuk zgjedhin lehtë për të marrë një shërbim shëndetësor. Ata kërkojnë cilësi, profesionalizëm dhe kujdes të shkëlqyeshëm. Prandaj, zgjedhja e Dental Class …

Lexo më shumë »

Zjarri te “Kurum”, eksperti ngre alarmin: Ndotja katastrofike, janë djegur lëndë kancerogjene

Pas rreth 20 orësh, është shuar zjarri në pikën e grumbullimit të skrapit në fabrikën “Kurum”. Report Tv solli pamjet teksa tymi përhapej në ajër, duke shkaktuar ndotje për të dytën ditë radhazi në Elbasan. Ambientalisti nga Elbasani, Ahmet Mehmeti në një intervistë për Studio Live në Report Tv me …

Lexo më shumë »