Uncategorized

Përplasen “kokë më kokë” makinat në aksin Elbasan-Peqin, dy të plagosur. Një vajzë niset me urgjencë drejt spitalit

Një aksident është regjistruar në rrugën kombëtare Peqin-Elbasan. Ngjarja ndodhi pak minuta më parë në Balldre. Në aksident janë përfshirë dy automjete dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur. Fill pas aksidentit, të plagosurit janë transportuar me urgjencë në spitalin e Elbasanit, ndërsa në vendin e ngjarjes ndodhen …

Lexo më shumë »