Friday , December 9 2022

Aktualitet (Shqiperia)

Del ekspertiza e masakrës në familjen shqiptare në Itali. Ish-burri vrau gruan me plumb një plumb në kokë, të dashurin e saj e qëlloi 55 herë me thikë

Një javë pas krimit të dyfishtë, hetuesit kanë zbardhur kronoligjinë e vrasjes së 37-vjeçares shqiptare Mynevere Karabollaj (Vera Myrtaj) dhe të dashurit të saj Flonino Mërkuri, 23 vjeç, nga ishbashkëshorti Viron Karabollaj. Mediat italiane shkruajnë se autori i krimit fillimisht ka qëlluar me plumb në kokë ish-bashkëshorten e tij, me …

Lexo më shumë »