Aktualitet (Shqiperia)

Aktori dhe regjisori i njohur Genci Fuga pëson goditje në tru, bashkëshortja kërkon mbështetje. Operacioni kushton 19 mijë euro

Aktori Genci Fuga ka pësuar një godtije në tru dhe është futur në sallë operacioni për të bërë ndërhyrje kirurgjikale. Bashëshkortja e tij Eni Jani ka kërkuar mbështetjen e kolegëve të saj për shkak të shumës së lartë të operacionit në një spital privat ku po kryhet ndërhyrja. Nuk qenka …

Lexo më shumë »

Tragjedi në Gramsh: 4 persona janë mbytur në Liqenin e Hidrocentralit të Banjës

Rreth orës 19:00, një telefonatë urgjente ka arritur në Sallën Operative të Komisariatit të Policisë Gramsh dhe ka njoftuar se 4 shtetas dyshohet se janë mbytur në Liqenin e Hidrocentralit të Banjës. Në reagim të menjëhershëm, shërbimet e policisë, grupi hetimor dhe zjarrëfikësit kanë shkuar në vendngjarje për t’u angazhuar …

Lexo më shumë »