Sporti

Inzaghi gati të fshijë “pluhurat” nga këmbët e talentit nga Elbasani Kristjan Asllanit

Sot Hakan Calhanoglu do t’i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore për të kuptuar shkallën e dëmtimit, në ndeshjen e Turqisë kundër Kroacisë. Në shtëpinë zikaltër nuk janë optimist dhe klubi shpreson që të jetë i gatshëm të paktën për ndeshjen e parë ndaj Benfikës në Champions League. Ndaj Fiorentinës në fundjavë, Calhanoglu …

Lexo më shumë »