Friday , December 9 2022

Elbasani

Elbasani Plus.  Lajmet më të fundit. Në këtë kategori do të përcjellim lajmet, intervistat dhe dokumentarët e realizuar prej stafit tonë.

Motoja jonë është besimi: ne jemi te pavarur, te paanshëm dhe të ndershëm, pasi në qendër te gjithçkaje që ne bëjmë qëndron publiku dhe vetëm interesat e tij.

Infromacione nga Bashkia Elbasan, Prefektura, Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan, Këshilli i Qarkut Elbasan , Gjykata Elbasan, Ekipi i Futbollit Elbasan, Ekipet zinxhirë të futbollit, Ekipi i Volejbollit, Ekipi i Basketbollit.

Për çdo sugjerim apo informacion të vlefshëm që ju mendoni se është i përshtatshëm për opinionin publik ju lutemi të na e dërgoni në adresën: [email protected].

Gjithashtu bizneset që duan të reklamojnë aktivitetin e tyre në faqen tonë janë të lutur të kontaktojnë në adresën: [email protected]

Ish-konkurrentja elbasanase e ‘Love Story’ akuzon Verën dhe Alketën: Prisha biznesin tim për emisionin, do përballemi…

Marinela Hysa është një emër mjaft i njohur për publikun shqiptar, pas pjesëmarrjes së saj në emisionin ‘Love Story‘ në Tv Klan. Pas përfundimit të spektaklit, ish-konkurrentja u bë mjaft personazh edhe në rrjetin social TikTok, ku shpeshherë ka akuzuar përmes deklaratave të ndryshme disa personazhë publikë. Përmes videove të …

Lexo më shumë »

Përplaset nga makina, humb jetën një person në Elbasan.

Një 84-vjeçare nga Elbasani ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm, pasi një ditë më parë u përplas nga një makinë. Ngjarja e rëndë ndodhi në aksin rrugor Elbasan-Metalurgjiku, ku pas përplasjes e moshuara u dërgua drejt spitalit, por nuk mundi t’i mbijetojë plagëve të marra. Policia ka nisur hetimet për …

Lexo më shumë »