Elbasani

Elbasani Plus.  Lajmet më të fundit. Në këtë kategori do të përcjellim lajmet, intervistat dhe dokumentarët e realizuar prej stafit tonë.

Motoja jonë është besimi: ne jemi te pavarur, te paanshëm dhe të ndershëm, pasi në qendër te gjithçkaje që ne bëjmë qëndron publiku dhe vetëm interesat e tij.

Infromacione nga Bashkia Elbasan, Prefektura, Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan, Këshilli i Qarkut Elbasan , Gjykata Elbasan, Ekipi i Futbollit Elbasan, Ekipet zinxhirë të futbollit, Ekipi i Volejbollit, Ekipi i Basketbollit.

Për çdo sugjerim apo informacion të vlefshëm që ju mendoni se është i përshtatshëm për opinionin publik ju lutemi të na e dërgoni në adresën: [email protected].

Gjithashtu bizneset që duan të reklamojnë aktivitetin e tyre në faqen tonë janë të lutur të kontaktojnë në adresën: [email protected]

Arben Asllani emërohet Drejtor i Operatorit të Kujdesit Shëndetësor në tre qarqe: Elbasan, Korçë dhe Berat

Arben Asllanit i besohet detyra e Drejtorit të Operatorit të Shërbimeve të Kujdesit Shëndetësor për qarqet Elbasan, Korçë dhe Berat. Z. Asllani prej shumë vitesh tashmë jep kontributin e tij në sektorë të rëndësishëm në qytetin e Elbasanit. Më herët ai ka drejtuar Drejtorinë Rajonale të Transportit Rrugor, Drejtorinë Rajonale …

Lexo më shumë »

Aksident rrugor në aksin Elbasan-Peqin. Të dhënat e para

Një aksident është regjistruar këtë të premte në aksin rrugor Elbasan- Peqin, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën. Aksidenti ka ndodhur në aksin Elbasan-Peqin, pranë fshatit Paulesh, ku nga përplasja e fortë, një nga mjetet ka përfunduar jashtë rrugës dhe është përmbysur. Nga ky aksident fatmirësisht nuk raportohet për …

Lexo më shumë »