Monday , June 27 2022

Elbasani

Elbasani Plus.  Lajmet më të fundit. Në këtë kategori do të përcjellim lajmet, intervistat dhe dokumentarët e realizuar prej stafit tonë.

Motoja jonë është besimi: ne jemi te pavarur, te paanshëm dhe të ndershëm, pasi në qendër te gjithçkaje që ne bëjmë qëndron publiku dhe vetëm interesat e tij.

Infromacione nga Bashkia Elbasan, Prefektura, Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan, Këshilli i Qarkut Elbasan , Gjykata Elbasan, Ekipi i Futbollit Elbasan, Ekipet zinxhirë të futbollit, Ekipi i Volejbollit, Ekipi i Basketbollit.

Për çdo sugjerim apo informacion të vlefshëm që ju mendoni se është i përshtatshëm për opinionin publik ju lutemi të na e dërgoni në adresën: [email protected].

Gjithashtu bizneset që duan të reklamojnë aktivitetin e tyre në faqen tonë janë të lutur të kontaktojnë në adresën: [email protected]

Aksident i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji. 2 mjete janë përplasur kokë më kokë me njëra tjetrën Ambulanca dhe policia kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, raporton elbasaniplus. Nga raportimet e para mësohet se nuk ka të plagosur dhe dëme të shumta materiale

Lexo më shumë »