Peqin

Dy vajza dërgohen në spital pas aksidentit në Elbasan

Rreth orës 12:30, në aksin rrugor Elbasan-Peqin, janë përfshirë në aksident automjeti tip “Volvo” me drejtues shtetasin R. Q., me automjetin tip “Benz” me drejtuese shtetasen V. S. dhe automjetin tip “Toyota” me drejtues shtetasin A. Zh. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar shtetasja V. S., drejtuesja e mjetit tip …

Lexo më shumë »