Monday , June 27 2022

Elbasani

Elbasani Plus.  Lajmet më të fundit. Në këtë kategori do të përcjellim lajmet, intervistat dhe dokumentarët e realizuar prej stafit tonë.

Motoja jonë është besimi: ne jemi te pavarur, te paanshëm dhe të ndershëm, pasi në qendër te gjithçkaje që ne bëjmë qëndron publiku dhe vetëm interesat e tij.

Infromacione nga Bashkia Elbasan, Prefektura, Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan, Këshilli i Qarkut Elbasan , Gjykata Elbasan, Ekipi i Futbollit Elbasan, Ekipet zinxhirë të futbollit, Ekipi i Volejbollit, Ekipi i Basketbollit.

Për çdo sugjerim apo informacion të vlefshëm që ju mendoni se është i përshtatshëm për opinionin publik ju lutemi të na e dërgoni në adresën: [email protected].

Gjithashtu bizneset që duan të reklamojnë aktivitetin e tyre në faqen tonë janë të lutur të kontaktojnë në adresën: [email protected]

Sherr me thika në Elbasan, një i plagosur. Detaje

Rreth orës 19:30, në lagjen “5 Maji” të qytetit të Elbasanit, ka ndodhur një konflikt ku si pasojë ka mbetur i plagosur me thikë shtetasi Albert Berati, 32 vjeç. Sipas policisë, autori i dyshuar i kësaj ngjarje është shtetasi Fadil Sinani, 54 vjeç, i cili është vënë në pranga nga …

Lexo më shumë »

“Doli me një shoqe, s’i kishte të këqija”- Vëllai i Nevila Pjetrit rrëfen bisedën e fundit dhe jetën e 35-vjeçares nga Elbasani në Itali

Vëllai i 35-vjeçares Nevila Pjetri ka mohuar raportimet e mediave italiane se e motra punonte si prositutë. Ai rrëfeu se e ndjera gjatë ditës bënte punët e shtëpisë dhe kujdesej për vajzën e bashkëshortit, ndërsa pas orës 18:00 punonte në kamping. Dritan Pjetri u shpreh në emisionin “Me zemër të …

Lexo më shumë »