Monday , July 4 2022

Jeto Shëndetshëm

Historia e pazakontë e 2-vjeçares që rrezikoi të humbiste këmbën si shkak i flokëve të mamasë

Prej disa ditësh, historia e Gemma Fraser, mamasë 35-vjeçare nga qyteti skocez i Edinburgh-ut është shndërruar në titullin kryesor të gazetave britanike dhe jo vetëm. Gruaja e re, e cila me profesion është gazetare, mama e dy vajzave ka paralajmëruar të gjithë prindërit të tregohen të kujdesshëm pasi një gabim …

Lexo më shumë »