Cerrik

Operacioni policor ‘Cërrik 2022’, trafikonin drogë dhe armë, 4 të arrestuar në Cërrik dhe Elbasan

Operacioni ‘Cërrik 2022’, trafikonin drogë dhe armë, 4 të arrestuar në Cërrik dhe Elbasan. Sekuestrohen 4 pistoleta, fishekë, kokainë, kanabis dhe një sasi parash Njoftimi i plotë Zhvillohet operacioni policor i koduar “Cërrik 2022”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve dhe armëmbajtjes pa leje. Operacioni nga strukturat …

Lexo më shumë »

Policia e Cerrikut arreston 37-vjeçarin. Posedonte armë dhe lëndë narkotike.

Një aksion policor i kryer nëpërmjet bashkëpunimit të komisariatit të policisë Cerrik dhe Elbasan është finalizuar operacioni “Kontakt”. Si rezultat i këtij operacioni është arrestuar një 37-vjeçar dhe janë sekuestruar armë dhe lëndë narkotike. Cërrik, Elbasan Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Kontakt”, për goditjen e veprimtarisë kriminale në …

Lexo më shumë »