Sport

Futbolli në zi/ Ndërron jetë legjenda italiane. Emri

Legjenda italiane, Gianluca Vialli ka ndërruar jetë në moshën 58 vjeçare. Ish-futbollisti italian kishte shkuar në Londër për një tretman pasi ishte prekur nga kanceri në mëlçi që nga viti 2017. Por, ish-përfaqësuesi italian nuk ia doli dot përkundër kujdesit nga stafi mjekësor dhe kemioterapive, shkruan “Gazeta Express”. Ai dha …

Lexo më shumë »