Gramsh

Policia e Elbasanit arreston shpërndarësin 52-vjeçar.

Një 52-vjeçar u arrestua në flagrancë nga policia pas informacioneve se ai shiste heroinë në qytetin e Gramshit. A. D., 52 vjeç, lindur dhe banues në Gramsh është i dënuar më parë për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike”. Pas hetimit disamujor u arrit të kapet në flagrancë, …

Lexo më shumë »