Monday , June 27 2022

Kulturë (Shqiperia)

Babai e nxorri i alarmuar nga BBV! Flori e strehon në shtëpinë e tij, po e ndihmon për problemet me shëndetin mendor

Këngëtarja nga Kosova, Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, ka vendosur të lërë shtëpinë e “Big Brother”, pasi të martën u vu në qendër të diskutimeve për shkak të përfshirjes së saj në raportin e Sarës dhe Dj Pm. Ajo kërkoi fillimisht atë mbrëmje të linte shtëpinë, pasi humbi ndjenjat …

Lexo më shumë »

Bes Kallaku shpërthen në lot në mes të programit: Mam nuk do isha sot këtu, nëse s’do kisha ndihmën tënde

Editoriali i kësaj të diele i moderatorit Bes Kallaku në spektaklin e humorit “Kosherja” lidhet me sakrificat e prindërve shqiptarë. Ai ka shpërthyer në lot teksa në një moment ka kujtuar sakrificat e mamasë së tij, që ka bërë për të. Besi ka sugjeruar që të gjithë duhet t’i vlerësojnë …

Lexo më shumë »