Monday , June 27 2022

Kulturë (Shqiperia)

“U takuam pas 3 javësh”, moderatorja Arbana Osmani bëhet bashkë me të atin pasi fitoi beťejën me Covid-19

Koronavirusi ka prekur mjaft personazhe publikë shqiptarë, mes të cilëve nuk ka shpëtuar as familja e Arbana Osmanit. Moderatorja ka publikuar një video në rrjete sociale, ku shihet pranë të atit, i cili ka qenë i prekur me virus. Moderatorja thotë se po takohet me babain pas disa javësh, pasi …

Lexo më shumë »

Aktorja shqiptare në një lidhje me ish-futbollistin afrikan, 19 vite më të ri: U dashuruam shpirtërisht…

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi, ka nisur një lidhje dashurie me ish-futbollistin e Feronikelit, Keith Groenveld. Adriana dhe Keith kanë 19 vite diferencë nga njëri tjetri, por ky fakt nuk e shqetëson aspak aktoren, e këtë ajo e ka konfirmuar gjatë një interviste të “Prive”. Adriana ka theksuar se …

Lexo më shumë »