Intervista

Kjo është Tirja/ U hoq si infermiere dhe i mori rreth 8 mln lekë vajzës së pacientes me covid! E ndjera u ankua se…

Policia e Tiranës ka aŗrestuar sanitaren Tirsa Alldervishi, pasi akuzohet se ka mashtruar vajzën e një pacienteje në spitalin Covid-2. Skandali u publikua nga emisioni “Stop”, ku sanitarja hiqej si infermiere dhe i mori një të reje një shumë të madhe parash për t’u kujdesur për të ëmën e shtruar …

Lexo më shumë »

Këngëtarja e njohur tregon mes lotëve historinë e saj. Rrëfen udhëtimin me gomone për në Itali

Këngëtarja Marsela Çibukaj ka rrëfyer në rubrikën “Tani mund të këndosh” ka rrëfyer për udhëtimin e saj me gomone për në Itali, eksperiencën e fŗikshme dhe teŗrorin që ka përjetuar. Pavarësisht atyre momente të paharrueshme dhe të fŗikshme për të dhe familjen, Marsela ia ka dalë të arsimohet mirë dhe …

Lexo më shumë »

“Që mos të ngjaj si gagaçe”, Xhemi nuk e harron Alketën, “hakmerret” edhe pas disa muajsh

E ftuar në “Ftesë në 5”, Xhemi Shehu duket si i ktheu përgjgjie edhe pse me shaka Alketa Vejsiut ne lidhjen me “sherrin” virtual të para pak muajve. Kujtojmë këtu se thumbat ndërmjet moderatorëve lindën në dhjetorin e vitit të shkuar kur prezantuesja Alketa Vejsiu prezantoi Festivalin e 58 të …

Lexo më shumë »