Monday , August 15 2022

Bota

Bota. Çdo gjë që ndodh. Europë (Itali, Gjermani, Francë, Suedi, Angli, Zvicër, Suedi, Danimarkë, Turqi, Spanjë, Portugali, Belgjikë, Bullgari, Kroaci, Estoni, Finlandë, Gjeorgji, Greqi.  Amerikë (Washington, New York, Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Florida)

Motoja jonë është besimi: ne jemi te pavarur, te paanshëm dhe të ndershëm, pasi në qendër te gjithçkaje që ne bëjmë qëndron publiku dhe vetëm interesat e tij.

Për çdo sugjerim apo informacion të vlefshëm që ju mendoni se është i përshtatshëm për opinionin publik ju lutemi të na e dërgoni në adresën: [email protected].

Gjithashtu bizneset që duan të reklamojnë aktivitetin e tyre në faqen tonë janë të lutur të kontaktojnë në adresën: [email protected]

Çadra i ngulet në gjoks, humb jetën pushuesja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Karolinën e Jugut. Një grua ka humbur jetën në mënyrë tŗagjike, pasi një çadër plazhi iu ngul në gjoks. Tammy Perreault humbi jetën kur çadra e diellit në plazhin Garden City u shkëput nga boshti mbajtës. Ajo ndërroi jetë një orë pas incidentit …

Lexo më shumë »

Rusia këŗcënon të lëshojë bomba nukleare në Britani dhe SHBA

Televizioni shtetëror rus ka paralajmëruar se përshkallëzimi i konfliktit në centralin atomik më të madh të Evropës mund të çojë në katastrofë me kërcënime për lëshimin e raketave bërthamore në Londër dhe Uashington.  Ukraina ka akuzuar forcat pushtuese për bombardimin e qëllimshëm të stacionit të energjisë bërthamore të Zaporizhzhia dhe …

Lexo më shumë »