Monday , July 4 2022

Elbasani

Elbasani Plus.  Lajmet më të fundit. Në këtë kategori do të përcjellim lajmet, intervistat dhe dokumentarët e realizuar prej stafit tonë.

Motoja jonë është besimi: ne jemi te pavarur, te paanshëm dhe të ndershëm, pasi në qendër te gjithçkaje që ne bëjmë qëndron publiku dhe vetëm interesat e tij.

Infromacione nga Bashkia Elbasan, Prefektura, Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan, Këshilli i Qarkut Elbasan , Gjykata Elbasan, Ekipi i Futbollit Elbasan, Ekipet zinxhirë të futbollit, Ekipi i Volejbollit, Ekipi i Basketbollit.

Për çdo sugjerim apo informacion të vlefshëm që ju mendoni se është i përshtatshëm për opinionin publik ju lutemi të na e dërgoni në adresën: [email protected].

Gjithashtu bizneset që duan të reklamojnë aktivitetin e tyre në faqen tonë janë të lutur të kontaktojnë në adresën: [email protected]

Nis ndërtimi i Unazës Bujqësore të Elbasanit, Balla: Kërkesë e hershme e banorëve. Ja kur përfundon

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka inspektuar nga afër punën që po kryhet nga ana e qeverisë shqiptare në “Unazën Bujqësore të Elbasanit”. Kjo rrugë ishte një premtim i Kryeministrit, Edi Rama për fermerët punëtorë të këtyre zonave, por mbi të gjitha për produktet cilësore me të cilat …

Lexo më shumë »

Elbasan/ Punime pa leje, arrestohet në flagrancë 44-vjeçari

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin: S.Sh., 44 vjeç, banues në Elbasan, pasi në banesën e shtetasit D.H., është konstatuar duke kryer punime pa leje e organeve përkatëse. Materialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprat penale, …

Lexo më shumë »