Monday , August 15 2022

Ronaldo, ti je? Legjenda e futbollit shokon fansat me pamjen e tij.

Sulmuesi i famshëm brazilian, Ronaldo, është fotografuar këto ditë në pushime me të dashurën e tij, Celina Locks, e cila është 13 vite më e re.

Braziliani ka zgjedhur të kalojë pushimet në Ibiza dhe ka shokuar fansat në mbarë botën me format e tij trupore.

Ish-futbollisti më i mirë në botë ka shtuar shumë peshë që kur u tërhoq nga futbolli dhe këtë e dëshmuan edhe fotot e shkrepura nga paparacët.