Sunday , March 26 2023

U largua nga ‘Portokalli’ , zbulohet televizioni i ri ku do ta shohim moderatoren Xhemi Shehun këtë sezon (FOTO)

Largimi i moderatores Xhemi Shehu nga “Portokallia” ka qenë një ndër lajmet me të bujshme të kësaj vere. Por pas këtij lajmi duket se shohim në një tjetër television dhe format krejtësisht të ri. Vetë Xhemi ka publikuar një foto ku shihet në shoqërinë e vëllezërve binjak, Donald dhe Romeo Veshaj.

Kaq ka mjaftuar që të nisin aludimet se me largimin e Bora Zemanit, mesa duket do jetë Xhemi që mund ta zëvendësojë në sezonin e ri.

Advertisement