Në datën 2 Prill fillon Muaji i Ramazanit, ky është kalendari i Agjërimit

Në datën 2 Prill 2022 fillon muaji i shenjte i Ramazanit. Ne fene Islame, ky muaj duhet te agjerohet nga te gjithe besimtaret Myslimane, pervec atyre te cilet nuk kane plotesuar moshen madhore, ata qe jane te semure me ilace dhe grate gjate ciklit.

Keta persona mund ta plotesojne agjerimin ne nje moment te mevonshem.

Kalendari qe po ju tregojme, tregon kohet se kur duhet te hani heret ne mengjes per te nisur agjerimin (Agimi) dhe kur duhet ta perfundoni ne mbremje agjerimin (Perendimi).

58 Komente

 1. Pingback: bahis siteleri

 2. Pingback: madridbet

 3. Pingback: madridbet

 4. Pingback: madridbet

 5. Pingback: elexusbet

 6. Pingback: meritking

 7. Pingback: ギャンブル

 8. Pingback: madridbet

 9. Pingback: meritking

 10. Pingback: madridbet

 11. Pingback: porn

 12. Pingback: meritking giriş

 13. Pingback: детские азартные игры

 14. Pingback: сука пари

 15. Pingback: child porn

 16. Pingback: porn

 17. Pingback: grandpashabet giriş

 18. Pingback: meritking

 19. Pingback: izmir escort

 20. Pingback: child porn

 21. Pingback: porn

 22. Pingback: child ponr

 23. Pingback: porn

 24. Pingback: sex

 25. Pingback: vip çeşme transfer

 26. Pingback: çeşme transfer

 27. Pingback: izmir travesti

 28. Pingback: büyükçekmece escort

 29. Pingback: bursa escort

 30. Pingback: porno izleme sitesi

 31. Pingback: hd porno izle

 32. Pingback: fuck google

 33. Pingback: yasam ayavefe techbullion.com

 34. Pingback: grandpashabet

 35. Pingback: grandpashabet

 36. Pingback: grandpashabet

 37. Pingback: child porn

 38. Pingback: child porn

 39. Pingback: bu site sitemap tarafトアndan gテシncellenmiナ殳ir

 40. Pingback: porna

 41. Pingback: yasam ayavefe

 42. Pingback: animal porn

 43. Pingback: child porn

 44. Pingback: child porn

 45. Pingback: yasam ayavefet

 46. Pingback: casinno porna

 47. Pingback: casino porna

 48. Pingback: child porn

 49. Pingback: child porn

 50. Pingback: jojobet

 51. Pingback: jojobet twitter

 52. Pingback: anan脹n am脹

 53. Pingback: child porn

 54. Pingback: meritking

 55. Pingback: child porn

 56. Pingback: child porn

 57. Pingback: child porn

 58. Pingback: porno