Foto Arkiva

Një person i pajetë është gjetur në Elbasan.

Sipas policisë ai është gjetur brenda një garazhi pa shenja jete ndërsa është identifikuar si P.B. rreth 68 vjec i cili ishte endacak. Nga këqyrja e kufomës nuk janë konstatuar shenja ɗhune. Informacion paraprak: Në lagjen Partizani, Elbasan,  në një garazhd është gjetur pa  shenja jete shtetasi P.B., rreth 68 vjeç,  i cili ishte endacak.

U ngrit grupi hetimor dhe shkoi në vendngjarje dhe nga këqyrja e kufomës nuk janë  konstatuar shenja ɗhune. Vijon  puna për zbardhjen dhe sqarimin e  plotë të  rrethanave të ngjarjes.