Më në fund reagon edhe Tea. Nuk pendohet për asgjë: Lash prova që të kapesha…

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë çifti më i ri i shoëbiz-it, të cilët konfirmuan romancën e tyre ditën e djeshme, duke bërë bujë të madhe në rrjet. Pak ditë pasi doli e “përputhur” me Andin nga emisioni “Për’Puthen”, Tea dhe partneri i saj (gjithashtu ish-konkurrent në emision), konfirmuan lidhjen duke i shokuar të gjithë.

Së fundmi një reagim ka ardhur nga Tea. Ajo shkruan: Kŗimi perfekt nuk Ekziston. Ose t’i vetëm lë prova sepse do që të kapesh. Mesa duket Tea nuk është penduar për asgjë që bërë. Ndërkohë postimin e saj e ka shoqëruar me një foto me dëborë, ku duket se po kalon pushimet me Beartin.