Monday , March 27 2023

“Kolla po ma merr shpirtin, gjithashtu kam…” si është gjendja e Fjoralbës pasi u nfektua për herë të dytë me Covid

Pak ditë më parë, Fjoralba Ponari njoftoi se është infektuar për herë të dytë me Koronavirus dhe është izoluar në shtëpi. Së fundmi, gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit ajo ka treguar se sot ndihet më mirë, por kolla po “i merr shpirtin”. Më tej, Fjoralba ka rrëfyer se ka humbur shijen dhe nuhatjen. Për këtë arsye ajo ka rënë dhe nga pesha.

Teksa një ndër ndjekësit e ka pyetur nëse i ďhembin kockat, moderatorja ka shkruar se katër ditët e para kanë qenë më të vështira dhe me shumë ďhimbje. “4 ditët e para që kur më nisën simpomat, kam pasur ďhimbje aq sa nuk flija dot…kam 2 ditë që jam pak më e qetë dhe po e marr veten”, i është përgjigjur ajo.

Advertisement