Sunday , March 26 2023

Ja si dukej dikur Vesa Luma , perpara se te behej personazh i njohur dhe e famshme

Eshte nje nder personazhet me te dashura dhe me te pelqyera nga nje publik i gjere shqiptar, dhe nje audience e madhe e huaj poashtu. Si dhe nder vajzat me te komentuara te showbizit shqiptar. Vesa Luma , sot , eshte e kuruar deri ne detaje, dhe e shumepelqyer nga nje publik i gjere dhe nje audience e gjere shqiptare, por te gjithe kemi menduar si do dukej ajo perpara se te behej e njohur.

Duke qene shume aktive ne rrjetet sociale, vecanerisht ne rrjetin social instagram, ajo shpesh publikon foto dhe i ndan me miqte e saj, nga jetesa qe aktualisht ben me bashkeshortin dhe djalin e saj. Nder fotot e publikuara nga Vesa Luma, jane edhe disa foto se si dukej ajo perpara se te behej personazh i famshem per publikun . Duket shume femije i lumtur, me floket e shkurtra baluke.

Kujtojme qe edhe pse eshte larg, mbetet nje nder vajzat dhe personazhet me te njohura ne Shqiperi qe jane pjese e showbizit shqiptar, si dhe nje nder kengetaret me te preferuara nga ky publik i gjere.

Advertisement