Eni Çobani zbulon me këtë bashkim fotosh sozinë e saj ‘Thonë se ngjajmë’.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, avokatja e njohur, Eni Çobani ka treguar se me kë personazh të njohur ngjason sipas asaj që i thonë shpesh të afërmit. “Një fytyrë e buzëqeshur është një fytyrë e bukur. Një zemër e buzëqeshur është një zemër e lumtur. Thonë se ngjajmë, unë i pëlqej zërin, por për pamjen e vlerësonu ju. Adele do të takohemi një ditë me siguri”, ka shkruar Eni krah postimit ku ka bashkuar një foto të saj dhe këngëtares Adele, duke bërë të mundur krahasimin. Edhe shumë ndjekës së Enit e kanë pohuar këtë fakt, duke lënë një sërë komentesh poshtë fotos.

Një ndër ndjekësit e Eni Çobanit komenton: “Adel nuk e njohim si personalitet , prandaj me bindje them qe te jesh e bukur ne cdo aspekt si ju profesoreshe do mund dhe edukate e kulture qe ne lindje ?? Do ishte fat i madh per Adel te ndante momente me ty qe je kaq e mire e me vlera pa fund ????? Te perqafoooj???”

Ndërsa një tjetër shkruan: “
Prz une kete grün se njof po sa i perket per ty te rradha jane femrat si per bukuri ashtu dhe zgjuarsi po ti veq me te pa mor asht ni fat i madh jo me te pas ne shpi a ne zyre a komshi…⭐⭐⭐respekte per zotin…”