Saturday , July 2 2022

Belsh

Historia e pazakontë/ 50-vjeçarja në Belsh i vjedh telefonin të riut dhe më pas e kërcënon: Më jep 10 mijë lekë që të ta kthejë

 Përndiqet nga një grua pasi iu vodh telefoni. Kjo ngjarje e rrëfyer në emisionin ’’Pa gjurmë’’ ka ndodhur në korrik të këtij viti, në momentin që 27-vjeçari Klevis Meta nga Belshi ishte duke folur në telefon. Pranvera Sefa është 50-vjeçarja, e cila i rrëmben nga dora telefonin të riut dhe …

Lexo më shumë »