Kuriozitete

E trishtë/ Ronaldo Sharka humb të atin

Moderatori Ronaldo Sharka ka humbur të atin. Përmes një postimi në rrjete sociale, ai bëri me dije se babai i tij është ndarë nga jeta. Ronaldo Sharka humb të atin “Pusho i qetë në botën tjetër bab…” shkruan ai. Disa javë më parë në “Big Brother VIP Albania”, Ronaldo rrëfeu …

Lexo më shumë »

Edhe Luizi i lidhur jashtë shtëpisë së Big Brother?! Del emri i vajzës që mendohet që Luizi ka lidhje dashurore dhe menaxhon rrjetet e tij sociale

Kur hyri në “Big Brother Vip” ai ishte një “i panjohur” në rrjetet sociale, ndërsa sot akoma pa kaluar një muaj numëron mbi 350K ndjekës në Instagram. Sigurisht Luizi nuk e ka idenë e popullaritetit që ka krijuar jashtë shtëpisë, mirëpo personi që menaxhon llogarinë e tij në Instagram çdo …

Lexo më shumë »