Monday , March 27 2023

Aktorja shqiptare në një lidhje me ish-futbollistin afrikan, 19 vite më të ri: U dashuruam shpirtërisht…

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi, ka nisur një lidhje dashurie me ish-futbollistin e Feronikelit, Keith Groenveld. Adriana dhe Keith kanë 19 vite diferencë nga njëri tjetri, por ky fakt nuk e shqetëson aspak aktoren, e këtë ajo e ka konfirmuar gjatë një interviste të “Prive”. Adriana ka theksuar se ndihet shumë mirë me të e është tepër e dashuruar.

Megjithatë e ka pranuar se për këtë lidhje është paragjykuar për shkak të moshës së Keith-it, por edhe për faktin se ai është me ngjyrë.

Advertisement