Voďhën një biçikletë, policia ndalon dy hajdutët në Elbasan

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen për vjeďhje. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Dyli Haxhire” të Elbasanit. Sipas policisë, shtetasit me inicialet K.K., 34 vjeç, dhe F.M., 36 vjeç, akuzohen se më 22 nëntor, pranë një lokali në bashkëpunim me njëri-tjetrin, dyshohet se kanë vjeďhur një biçikletë në pronësi të shtetasit A.M. Policia po heton për dokumentimin e plotë të ngjarjes.