VIDEO/ Çudira shqiptare! Burri në Elbasan hipën majë shtyllës për të rregulluar defektin

Siç është bërë e zakonshme, shumë prindër kanë filmuar fëmijët e tyre duke kërcyer e duke u dëfryer me balerinat e emisionit “Stop” në nisje të programit.

Në njësinë administrative të Funarit-Elbasan, një qytetar është filmuar duke u ngjitur në një shtyllë elektrike në kërkim të një defekti.

Një makinë policie e 112-s është fotografuar duke qarkulluar me bagazh të hapur.

Janë këto disa nga episodet që u shfaqën dhe u komentuan në studion e emisionit “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”./tvklan.al

© SYRI.net