Tjetër aksident në Elbasan, makina përplas të moshuarën. Ja gjendja e saj

Një aksident I rende automobilistik ka ndodhur pak minuata më parë ne qendër të qytetit të Elbasanit. Gazetari Aldo Kozarja raporton për abcnews.al se nje makine ka përplasur një të moshuar e cila po kalonte rrugen. Mësohet se e moshuara është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin kirurgjik Elbasan.

Policia e cila ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit. /abcnews.al