Si ëngjëj/ Për herë të parë, Rona Nishliu publikon portretin e veçantë familjar

Këngëtarja e njohur shqiptare Rona Nishliu u bë nënë për herë të dytë vitin e kaluar me një djalë të cilin e quajnë Bardhyl. Nishliu është kujdesur që të ruajë imazhin e të voglit këtë periudhë ndërkohë që ditën e djeshme ajo ndau një fotografi mjaft të veçanta me fansat. Në imazhin e postuar në ‘Instagram’ ajo shihet e lumtur përkrah bashkëshortit të saj, vajzës, Noa dhe Bardhylit.

“Gëzuar Shën Valentinin e vonë! Na falni, por ishim të zënë duke krijuar kujtime të çmuara”, ka shkruar Rona përkrah imazheve familjare.