Shpejtesi e frikshme 220 km/h ne Tirane-Elbasan, policia kap shoferin dhe ka dy fjalë…

Policia rrugore ka kapur nje drejtues mjeti qe levizte me shpejtesi te frikshme prej 220 km/ore ne aksin e rruges Tirane-Elbasan, ne Sauk.

Radari ? dhe polici?‍♂ të shpëtojnë jetën.

Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg.

221 km/h në aksin Sauk – Teg,?✈✈✈✈???❗❗❗

Shpjetësi e frikshme që rrezikon seriozisht jo vetëm jetën e drejtuesit të mjetit,? por edhe rrezik potencial për jetën e përdoruesve të rrugës?

Stop shpejtësisë,? stop shpejtësisë,? stop shpejtësisë?

Respekto rregullat e qarkullimit për të pasur një? destinacion të sigurt.

?????

Mos shpejto të arrish aksidentin!

Nje koment

  1. Pingback: 2hundreds