Shihni si duket Arbana Osmani e veshur nuse.

Nuse për herë të parë, por një nuse thjesht për sfilatë. Pas kaq vitesh të sfilatës së nuseve që orgnizohen nga “Geraldina Sposa”, Arbana Osmani disa vite me pare ka qene nje nder nuset që sfilonte në pasarelë. Edhe pse e dime qe ajo ishte e martuar per shume vite me ish bashkeshortine saj me te cilin ka edhe nje djale te quajur Jon, ajo nuk organizoi ndonjë ceremoni martese për veten.

Pas ndarjes me ish bashkeshortin Arbana eshte lidhur me Eduartin, regjizorin e emisionit te saj Dua te te bej te lumtur. Ne vendosem tju sjellim një foto te saj kur ka veshur per here te pare fustanin e nuserise dhe te shpresojme qe ajo ta vesh vertet nje dite. Arbana duket nje yll i vertet ndaj ne presim nje dasme nga ajo…