Friday , March 31 2023

Portokalli nisi pa Xhemi Shehun, moderatorja reagon dhe tregon se kush do i mungojë më shumë.

Portokalli nis këtë mbrëmje pa prezantuesen e njohur, prej vitesh në këtë format, Xhemi Shehu. Xhemi ka reaguar në një postim në rrjetet sociale, ku tregon se do i mungojë puna e me stafin. Xhemi i uron suksese për sonte dhe shkruan se më shumë do i mungojë puna me moderatorin e këtij formati, Salsano Rrapi.

Reagimi i plotë: “Shuuume suksese skuadres Portokalli sonte ,do te me mungoje shume puna me ju e sidomos me ty Salsano Rrapi”.

Advertisement