FOTO ARKIVA

Pesë makina përfshihen në aksident në aksin Elbasan-Peqin

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e stome në aksin Elbasan – Peqin në fshatin Vidhas. Në aksident janë përfshirë 5 automjete dhe deri tani fatmirësisht nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Policia është në vendngjarje për të bërë hetimet./shqiptarja/