Përplasen 3 makina në Elbasan, njëra del nga rruga. Detaje

Një aksident ku janë përfshirë 3 makina ka ndodhur sot në Elbasan. Një i plagosur në aksident është dërguar në spitalin e Elbasanit. 3 makina janë përplasur me njëra tjetrën dhe njëra prej tyre ka dalë nga rruga. Në aksident është përfshirë mjeti Mercedez Benz A Class i cili ka rënë ne kanal, një Opel Astra dhe një Mercedes Benz C Class.

Moti i keq është bërë shkak për shtimin e aksidenteve në vendin tonë.