Njësoj si e ëma; Vajza e aktores Monica Bellucci po mahnit botën me bukurinë e saj (Foto)

Vajza e aktores, ikonës së bukurisë, Monica Bellucci dhe aktorit francez Vincent Casel, tani i është futur rrugës së modës dhe duket se po ecën në të njëjtat hapa ashtu si edhe prindërit. 16 vjeçarja Deva Casel, në shkurt të 2020 u bë imazhi i markës së njohur Dolce Gabanna,duke zëvendësuar kështu mamanë e saj në reklamat e reja.

Vincen dhe Monica kanë dy vajza së bashku, Deva, Léonie 16 dhe 11 vjeç.

Asnjëherë nuk kanë dashur që fëmijët e tyre të bëhen pjesë e kamerave dhe botës pa dëshirën ndaj dhe e vetmja që tani ndërmori këtë rrugë është vajza e madhe Deva, e cila ka ngjallur shumë kuriozitet për shkak të bukurisë që ka marrë nga dy prindërit.