Makina përplas motorin te ura e Shkumbinit, dërgohet me urgjencë në spital 45-vjeçari.

Një akident i rëndë është shëniar në afërsi të urës së Shkumbinit në lagjen Shënkoll ku një automjet tip ‘Benz’ ka përplasur një person të moshës 74-vjeçare, i cili po udhëtonte me motorr. Për pasojë ka mbetur i lënduar rëndë drejtuesi i motorrit që është dërguar me urgjencë në spitalin e kirurgjisë.

Policia ndodhet në vendmgjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes, ndërkohë që autori është personi A. B.