Sunday , March 26 2023

Makina doli nga rruga, kush është 23-vjeçari që humbi jetën tragjikisht në Cërrik (Foto)

Indrit Zekthi është 23 vjeçari që gjeti vdekjen mbrëmjen e sotme në Cërrik, pasi makina e tij doli nga rruga. I riu po udhëtonte me një mjet tip Mercedes, por fatkeqësisht ai humbi kontrollin e mjetit dhe doli nga rruga, duke gjetur vꓒékjen.

“Cërrik/ Informacion paraprk

Në aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi I. Z., 23 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetit dhe për pasojë mjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasin I.Z

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.” njoftoi policia.

Advertisement