Lajmi i Fundit. Aksident i rëndë në Elbasan

Një aksident me pasojë humbje jete ka ndodhur në aksin rrugor Elbasan-Bradashesh. Akoma nuk janë bërë të ditura shkaqet e aksidentit por bëhet me dije se të paktën një person ka humbur jetën.  Gjithashtu njoftohet se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit. vijon…ABCNEWS