Kopsht gjigant në Dhërmi, dalin pamjet nga shtëpia madhështore e Alketës

Moderatoja Alketa Vejsiu vazhdon pushimet në këto ditë të nxehta gushti. Ditën e djeshme, ajo është ndalur në shtëpinë e saj në Dhërmi. Ndërsa nuk ka nguruar të publikojë edhe pamje nga kopshti gjigant, i cili është plot gjelbërim dhe pemë. Pak ditë më parë, Alketa paralajmëroi një rikthim në sezonin e ri në ekran.

Megjithatë moderatorja nuk zbuloi detaje, përveç faktit që do të jetë i lidhur ngushtësisht me muzikën./abcnews