Sunday , March 26 2023

Jozefina Topalli dhe Flor Mumajesi “bashkojnë forcat” për spektaklin e njohur! Ja për çfarë bëhet fjalë

Jozefina Topalli dhe Flor Mumajesi janë dy personazhe të cilët nuk e kishim menduar ndonjëherë se do të ishin pjesë e të njejtin lajm. Eduart Deda ka zbuluar se në kompeticionin e “Miss Universe Albania”, Flor Mumajesi do të jetë një nga artistët që do të ngjitet në skenë për të performuar

Ndërkaq, për Jozefina Topallin, është rezervuar një moment i veçantë i mbrëmjes, ku do të japë një intervistë ekskluzive me fokus tek forca e së bukurës. Disa nga emrat e tjerë të njohur që do të jenë pjesë e eventit janë edhe Klajdi, Bruno, Anxhela Peristeri dhe Mateus Frroku.

/Descript.al/

Advertisement