Sunday , March 26 2023

Greta Koçi feston ditëlindjen, e gjeni dot sa vjeç mbush sot këngëtarja?

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Greta Koçi feston sot ditëlindjen. Ajo e ka filluar karrierën në moshë shumë të herëshme, prandaj të gjithë mendojnë se është ende e vogël. Por Greta ka lindur më 26 shtator të vitit 1991 dhe sot mbush 29 vjeç. Ka qenë ajo vetë që ka njoftuar e para ndjekësit për ditëlindjen, ndërsa nuk vonoi edhe urimi i bukur i motrës së saj, Enit, në Instagram.

“S’ka rëndësi sa rritemi në moshë motër, gjithmonë do të jem aty për të të përqafuar. Shpresoj që ky vit të sjellë lumturi dhe sukses në rrugën tënde,”shkruan Eni për Gretën.l.k

Advertisement