Gjendet i pajete një burrë në Elbasan, jetonte i vetëm në shtëpi

Një i moshuar është gjetur i pajetë në shtëpinë e tij në Elbasan. I moshuari i moshes 72 vjeçare me iniciale P.A  ka humbur jetën ende ne rrethana të paqarta pasi nuk dihet nëse ka vŕarë veten apo ka qenë vɗekje natyrale. Ndërkaq mësohet ai jetonte i vetëm në shtëpi.

Policia ka shkuar në shtëpinë e tij dhe vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.