FOTO/ Zhvishet për ditëlindje gjyqtarja e SUPERIORES, mes tollumbaceve dhe sa pak vend për fantazi

Emanuela Rusta është gjyqtarja e talentuar në Superiore, e cila gjithmonë di të “rrëmbejë” skenën në mediet rozë pasi komentohet shpeshherë për format e saj.

Këtë radhë Rusta i ka vendos “zjarrin” rrjetit në ditëlindjen e saj, teksa ka postuar një foto në instagramin e saj. Mes tollumbaceve, shkrimeve “Gëzuar ditëlindjen” dhe e veshur me bikini (body) gjyqtarja shqiptare nuk lë shumë vend për fantazi. Edhe pse temperaturat në vend janë ulur ndjeshëm, për Emanuela Rustën kjo gjë nuk përbën problem, teksa gjen gjithmonë kohë për disa foto “hot”./newsport

Ndaje në: